Opis i historia firmy Combilift

W 1998 r. w Irlandii Robert Moffett i Martin McVicar postanowili zrealizować wizję wielokierunkowego wózka widłowego z napędem na wszystkie koła. Tak zaczęła się historia spółki Combilift, która obecnie eksportuje produkty do 85 krajów i ma na koncie ponad 60 000 sprzedanych urządzeń. Warto więc poznać bliżej historię marki wytwarzającej innowacyjne pojazdy przeładunkowe w skali światowej.

Czynnik sukcesu Combilift

Produkty opisywanej firmy są wytwarzane i dystrybuowane na skalę światową. Nasuwa się więc pytanie – co stoi za sukcesem Combilift? Odpowiedź brzmi: połączenie pasji i chęci wprowadzania do branży innowacyjnych rozwiązań. Istotną kwestią w opisywanej historii są założyciele spółki.

Robert Moffett w momencie założenia firmy miał już na koncie osiągnięcia w branży inżynierskiej i pracował nad projektem wózka widłowego montowanego na pojazdach ciężarowych. Martin McVicar był zaś zatrudniony jako stażysta u Moffetta i w krótkim czasie awansował na stanowisko głównego inżyniera.

Opis i historia firmy Combilift

Czynnikami, które w widoczny sposób wpłynęły na dynamiczny rozwój spółki, były więc w głównej mierze zaangażowanie założycieli i ich pasja do prowadzenia badań. Umożliwiło to wprowadzanie kolejnych, coraz bardziej nowoczesnych i funkcjonalnych maszyn o parametrach dostosowanych do zmieniających się oczekiwań klientów. Na przestrzeni lat oferta była poszerzana o kolejne modele nowoczesnych wózków widłowych o zróżnicowanych właściwościach.

Oferta opisywanego producenta pojazdów tworzona jest w taki sposób, aby odpowiadać na różne potrzeby i wymagania klientów. Firma dąży do tego, aby urządzenia były dostosowane do oczekiwań zarówno małych, jak i dużych spółek.

Producent nowoczesnych wózków widłowych

Historia i opis firmy udowadniają zatem, że łączy ona doświadczenie i wiedzę z pasją oraz dążeniem do innowacyjności. Zestawienie wszystkich tych czynników sprawia, że produkowane przez Combilift maszyny stanowią odpowiedź na różnorodne potrzeby klientów z wielu branż.