Wózki serii C-Series - zalety

Dostępne na rynku maszyny wykorzystywane w magazynowaniu i branży logistyki transportu wewnętrznego cechują się licznymi zaletami. Producenci tego rodzaju urządzeń proponują rozwiązania, które przekładają się na wygodniejszą i sprawniejszą pracę.

Osoby poszukujące sprzętów o atrakcyjnych parametrach z pewnością zainteresują się takimi produktami jak wózki serii C-Series. Zalety maszyn dotyczą przede wszystkim sposobu, w jaki wpływają one na wykonywaną pracę, ale nie tylko.

Oszczędność miejsca z C-Series

Korzystanie z pojazdów z tej serii umożliwia bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni. Dzięki temu, że maszyny mogą poruszać się czterech kierunkach układanie jednostek ładunkowych w niewielkiej przestrzeni nie sprawi problemu i umożliwi maksymalne wykorzystanie miejsca.

Zaletą pod tym względem jest też poprawa efektywności pracy. Producent oferuje wózki C-Series o maksymalnej wysokości podnoszenia do 9 metrów, które mogą przenosić ładunki o wadze nawet 25 ton.

Ekologiczna i bezpieczna praca

Zaletą wózków widłowych z tej serii jest również napęd elektryczny. Dzięki temu korzystanie z nich przyczynia się do zostawiania mniejszego śladu węglowego, co przekłada się na bardziej ekologiczny wymiar pracy. Wózki C-Series mogą służyć jako urządzenie 3w1 – boczne, z przeciwwagą i do pracy w wąskich przestrzeniach. Eliminuje to konieczność korzystania z kilku maszyn, co także wpływa korzystnie na środowisko.

Urządzenia z tej serii cechują się wysokim poziomem stabilności. Są wyposażone w hydrauliczny pozycjoner i system wysuwu ruchomego masztu. Operator może pracować bez konieczności opuszczania stanowiska, dzięki czemu zwiększa się jego bezpieczeństwo.

Konfigurowalne modele

Producent oferuje kilka egzemplarzy maszyn C-Series, można więc wybrać urządzenie o parametrach w pełni dostosowanych do potrzeb. Wózki z tej serii posiadają liczne zalety, które przyczyniają się do bardziej efektywnej i bezpiecznej pracy i nie pozostawiają dużego śladu węglowego, warto więc wziąć je pod uwagę.