Serwis i części zamienne

Nasza firma nie tylko oferuje sprzedaż, krótkoterminowy i długoterminowy wynajem nowych i używanych pojazdów we Wrocławiu, ale także profesjonalny serwis wózków widłowych. Ponadto zapewniamy części zamienne oraz oryginalne do pojazdów jezdniowych podnośnikowych, wykorzystywanych do przewozu towarów.

Naprawa uszkodzonych maszyn

Profesjonalne reperowanie podnośników prywatnych i firmowych wykonujemy w naszym firmowym warsztacie znajdującym się we Wrocławiu. Zajmujemy w nim się kompleksowym serwisem, w ramach którego:

  • wykonujemy czynności sprawdzające stan pojazdu,
  • określamy rodzaj uszkodzeń,
  • eliminujemy znalezione usterki
  • i wymieniamy wadliwe elementy.

Oferujemy Państwu profesjonalne i sprawne usługi doświadczonych pracowników, którzy szybko naprawią zepsute układy, skrzynię biegów, silnik lub wymienią niedziałające elementy, takie jak opony, hamulce i inne, na oryginalne części do wózków widłowych, które regularnie sprowadzamy. Do eliminacji uszkodzeń podchodzimy w sposób kompleksowy, by mogli Państwo jak najszybciej używać swojego sprzętu w sposób efektywny i opłacalny.

Dystrybucja elementów zamiennych we Wrocławiu

Pełne serwisowanie w naszym warsztacie nie zawsze jest konieczne, czasem wystarczy wymienić jeden element. Z tego powodu, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, sprowadzamy i rozprowadzamy oryginalne części zamienne do wózków widłowych. Współpraca z wieloma producentami elementów branżowych pozwala nam na ciągłe rozszerzanie asortymentu o wiele różnych modeli potrzebnych produktów, tak by szybko znaleźli Państwo potrzebne artykuły.

 

Kontakt:

Paweł Kułaga | Koordynator Serwisu

nr tel.   +48 883 358 902
email:   pawel.kulaga@flota-forklifts.pl | serwis@flota-forklifts.pl

LUB

Wypełnij formularz kontaktowy - skontaktujemy się w możliwie najkrótszym czasie!

1

 

 

2

 

Wyślij zapytanie dotyczące serwisu lub części.

Pola * są wymagane!

Numer telefonu