Wynajem wózków widłowych

Jedną z usług, jaką oferujemy Klientom Flota Forklifts, jest wynajem krótkoterminowy i długoterminowy wózków widłowych. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, które jedynie okresowo potrzebują takich maszyn lub obecna sytuacja nie pozwala im na ich zakup. Działając jako wypożyczalnia widlaków, proponujemy przystępne warunki, pozwalające na łatwe i szybkie pozyskanie urządzeń.

We flocie pojazdów, jaką dysponujemy, znajdują się sprzęty różnych producentów. Są to m.in. sztaplarki marki Toyota, jak i wysoko wyspecjalizowane maszyny pochodzące od takich firm jak COMBILIFT czy AISLE-MASTER. Dzięki temu odnajdziecie Państwo tu pojazdy, które pozwolą Wam usprawnić funkcjonowanie magazynu, jak i wszystkie prace logistyczne, związane z transportem wewnętrznym.

Aby skorzystać z wynajmu wózków widłowych – zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Można to zrobić przez formularz, dostępny na tej stronie. Odpowiemy na zapytanie tak szybko, jak to możliwe i zaprezentujemy najlepszą ofertę krótkoterminową lub długoterminową.

1234

Wyślij zapytanie dotyczące wynajmu

Pola * są wymagane!
Telefon *