Główne produkty Combilift

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne oraz uniwersalne maszyny pochodzące od uznanych w branży marek. Główne produkty Combilift dostępne w asortymencie Flota Forklifts to wózki widłowe C-Series, WR, CB i Aisle-Master o wszechstronnych zastosowaniach.

Główne wózki widłowe

W ofercie dostępne są głównie produkty uniwersalne o nowoczesnej konstrukcji, co przekłada się na zwiększoną efektywność pracy oraz optymalne użycie przestrzeni. Modele C-Series, WR, CB i Aisle-Master wykorzystują różnorodne innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu produkty zapewniają precyzję pracy oraz są niezawodne – zapraszamy więc do sprawdzenia szczegółów wózków widłowych Combilift.

 

 

Oferta obejmuje maszyny Combi-C Series. Cechują się niewielkimi wymiarami i są wielokierunkowe. Dzięki temu można nimi transportować towary nawet w małych przestrzeniach zarówno wewnątrz magazynu, jak i na zewnątrz. Właściwości produktów C-Series sprawiają, że są one uniwersalne. W asortymencie znajduje się kilka modeli o różnych parametrach.

Do pracy głównie w wąskich przestrzeniach sprawdzą się wózki Aisle-Master o elastycznych oponach. Ich cechy charakterystyczne to przegubowa konstrukcja i możliwość skrętu masztu. Właściwości te sprawiają, że urządzenia Aisle-Master mogą optymalnie wykorzystywać przestrzeń magazynową. Dostępne są w wersji z napędem elektrycznym i gazowym.

Producent oferuje także egzemplarz zasilany baterią do ręcznego prowadzenia. Wózek widłowy WR jest kompaktowy, a jego innowacyjna konstrukcja umożliwia wysokie składowanie towarów nawet na wysokości 3 m. Maksymalny udźwig maszyny wynosi 1450 kg. Model WR również jest wielokierunkowy.

Jeśli szukacie Państwo kompaktowych i wielokierunkowych wózków widłowych z przeciwwagą, modele z serii CB stanowią odpowiedź na wszystkie te potrzeby. Dostępnych jest kilka egzemplarzy o nowoczesnych parametrach. Poszczególne modele CB różnią się głównie wysokością masztu, wagą ładunku i napędem. Dostępne są warianty elektryczne CBE.