O nas

c seriesFirma Flota Forklifts powstała na bazie 20-letnich doświadczeń w dziedzinie logistyki transportu wewnętrznego i magazynowania.

Dzięki współpracy z małymi, średnimi i dużymi firmami, zbudowaliśmy firmę Flota Forklifts, która jest przyjazna i elastyczna w stosunku do potrzeb różnych klientów.

Doświadczenia zdobyte w praktycznych działaniach pozwalają na przygotowywanie kompleksowej oferty i na rozważenie optymalnych rozwiązań dla wszystkich firm wykorzystujących transport wewnętrzny i magazynowanie.

Firma Flota Forklifts oferuje m.in.: krótkoterminowy lub długoterminowy wynajem wózków widłowych, sprzedaż wózków nowych i używanych czy też rejestrację wózków w Urzędzie Dozoru Technicznego (UDT). Dodatkowo odkupujemy starsze modele oraz wózki uszkodzone i do utylizacji.

Specjalizujemy się w doborze transportu wewnętrznego, a w szczególności wózków widłowych o różnych udźwigach: od 1,5 tony do 25 ton. Dobieramy wózki różnych rodzajów, typów i modeli: od elektrycznych, spalinowych, gazowych i diesel do wózków służących do przewozu nietypowych gabarytowo jednostek ładunkowych o zróżnicowanych wymiarach.

Firma Flota Forklifts jest dystrybutorem wózków COMBILIFT i AISLE-MASTER oraz współpracuje z producentami wózków widłowych znanych marek na świecie.

Dzięki innowacyjnym wózkom AISLE-MASTER mogą Państwo zaoszczędzić 50% powierzchni magazynowej. Ponieważ wózki są uniwersalne mogą pracować w magazynie, na produkcji, przy załadunkach  i rozładunkach samochodów. Korytarz pracy tego wózka to tylko 1 800mm !!!  z dodatkową możliwością składowania jednostek ładunkowych aż do 11 500mm !!!

Dzięki wózkom widłowym z czterokierunkową jazdą COMBILIFT mogą Państwo w prosty sposób przewieźć różnorodne jednostki ładunkowe np.: profile aluminiowe lub stalowe o różnych długościach, płyty meblowe o różnych szerokościach itp. Dzięki wykorzystaniu wózków COMBILIFT w magazynach jednostki ładunkowe przypominają kostki lego, a powierzchnia magazynowa zostaje precyzyjnie wykorzystana.