Wózki specjalistyczne Combilift

Nasz asortyment obejmuje również urządzenia przeznaczone do bardziej wymagających zadań. Proponujemy bowiem wózki specjalistyczne Combilift. Dostępne są modele z serii GT, ST, Sideloader Range, SC i RT, zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami.

Specjalistyczne wózki

W ofercie Flota Forklifts można zatem znaleźć nowoczesne pojazdy o wielu praktycznych funkcjach. Zachęcamy więc do poznania informacji na temat urządzeń z serii Sideloader Range, RT, SC, ST i GT.

combi gt

Innym wózkiem bocznym z kabiną w wersji stojącej jest model GT. Jego udźwig wynosi do 4,5 tony. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Specjalistyczny pojazd z serii GT ma wszystkie koła skrętne i może być wyposażony w napęd LPG, ON lub na baterię.

Oferta zawiera też wózki z kabiną do pracy w pozycji stojącej. Dzięki temu model ST sprawdzi się w wąskich przestrzeniach. Jest wielokierunkowy i nadaje się do pracy wewnątrz i na zewnątrz. Pojazd ST jest dostępny w wersji z napędem, ON, LPG i na baterię.

Dla klientów szukających wielokierunkowego 3-kołowego pojazdu bocznego oferujemy model Sideloader Range. Dostępne są egzemplarze o udźwigu 4, 5 i 6 ton. Sideloader Range posiada układ kierowniczy z czujnikiem obciążenia. Istotną cechą jest stabilna zintegrowana platforma nośna. Sideloader Range spełnia wymagania klientów z wielu branż.

Modele z serii SC przeznoczone są do obsługi ładunków ponadgabarytowych. Sprawdzą się także przy kontenerach. Specjalistyczne modele SC cechują się dobrą zwrotnością i wytrzymałością. Mogą pracować nawet w małych przestrzeniach. Pojazdy SC posiadają m.in. automatyczny podnośnik górny i inne funkcjonalne opcje.

Warto zwrócić uwagę też na specjalistyczne pojazdy z serii RT. Wyposażone są w trzy opony o dobrej przyczepności. Modele RT pracują w cichy i płynny sposób. Z tego względu wykorzystywane są w przemyśle drobiarskim i branży rolniczej. Wózki z serii RT cechują się przesuniętą pozycją kierowcy, co zwiększa obszar widoczności.